Korisnika
Učenika

Zašto eŠkola?

Automatizovano izveštavanje

Izrada izveštaja i štampanje svedočanstava samo jednim klikom.

Roditeljski pristup

Mogućnost blagovremenog informisanja roditelja o napretku njihovog deteta.

Lakoća korišćenja

Intuitivan korisnički interfejs i mogućnost rada na bilo kojem uređaju sa internet pretraživačem.

Bezbednost

Korišćenjem naprednih alata zaštite pristupa sistemu i automatske izrade rezervne kopije, vaši podaci su bezbedni.

Dostupnost

Za pristup eŠkoli potrebna vam je samo internet veza, a to znači da uslugu možete da koristite u školi i od kuće.

Kontinuirana unapređenja

Razvijamo nove funkcionalnosti i unapređujemo postojeće u skladu sa važećim pravilima i vašim sugestijama.

eŠkola platforma

Portal za učenike
Portal za roditelje
eKomunikacija
Izveštaji
Analitika i razvoj talenta
esDnevnik+

Izjave korisnika

• Jedna od najvećih prednosti esDnevnika jeste direktno štampanje svedočanstva iz esDnevnika. Nema podešavanja štampača, ne postoji greška „prepisivanja“ ocena i drugih podataka iz dnevnika u svedočanstvo. Štampanje svedočanstava sa svim pripremama traje maksimalno 30 minuta po odeljenju.
    Moram da kažem kako razvojni tim „ima sluha“ za predloge koji dolaze iz škola u cilju poboljšanja funkcionalnosti sistema. Sve pohvale, nadam se da će da nastave tako a i tehnička podrška je odlična. U veoma kratkom vremenskom intervalu pruža pomoć korisnicima.

Biljana Jovanović-Glavonjić

Medicinska škola „Nadežda Petrović“, Beograd
  • esDnevnik doprinosi većoj objektivnosti prilikom ocenjivanja. Predmetni nastavnik vidi samo svoje ocene, bez sugestivnog uticaja ocena koje učenik ima iz drugih predmeta. U svakom trenutku je vidljiva prosečna ocena, što smanjuje mogućnost greške prilikom predlaganja zaključne ocene, ali i prilikom kontrole, od strane odeljenjskog starešine, da li su ocene zaključene u skladu sa zakonom.
    Dizajn interfejsa je jasan i jednostavan, što omogućava praćenje i izvršavanje akcija bez napora. Interfejs je intuitivan, tako da korisnik veoma lako otkriva i savladava funkcije.

Svetlana Jakšić

Osnovna škola „Nikola Tesla“, Vinča
  • esDnevnik može, najkraće i najjednostavnije, da se opiše kao jednostavan i funkcionalan. Svoj kvalitet i superiornost u odnosu na sve druge inovacije u sistemu prosvete, esDnevnik je pokazao omogućavanjem da roditelji pristupe, preko posebnog onlajn portala, podacima o ocenama i izostancima svog deteta.
    Lično, kao razrednom starešini, posebno mi se sviđa totalna dostupnost esDnevnika, u svako vreme, na svakom mestu u Srbiji, na svakom aparatu koji ima vezu sa internetom.

Miloš Ječmenica

Osnovna škola „Skadarlija“, Beograd

Hoću eŠkolu!

Porodični osnovni

Besplatno

moj.esDnevnik+ Izveštavanje o napretku učenika u realnom vremenu.

• Vremenska linija
  • Nastavne jedinice
  • Pregled izostanaka
  • Raspored časova
  • Ocene iz vladanja

Porodični prošireni

240 RSD

mesečno

moj.esDnevnik+ Ovaj paket uključuje sve iz osnovne verzije sa sledećim dodacima:

• Ocene iz predmeta
  • Pohvale i mere
  • Aktivnosti na času
  • Vladanje na času
  • Izveštaji
  • Notifikacije o dodatnim aktivnostima i mogućnostima
  • Pravdanje izostanaka
  • Komunikacija sa odeljenjskim starešinom

Škole (do 100 učenika)

310 RSD

mesečno/učenik*

esDnevnik+ Modul za vođenje evidencija o obrazovno-vaspitnom radu za osnovne i srednje škole.

• Dnevnik rada
  • Imenik i ocenjivanje
  • Automatski izveštaji
  • Štampanje svedočanstava
  • Administracija i zapisnici
  • Mogućnost izveštavanja kroz roditeljski portal
  • Obuka
  • Korisnička podrška

* za više od 100 učenika cena na upit

Često postavljena pitanja

Koliko su sigurni školski podaci?

Podaci o evidencijama učenika koje škole unose, čuvaju se u data centru na teritoriji Republike Srbije. Svakodnevno se rade sigurnosne kopije podataka a pored DDoS zaštite od napada i fizičku zaštitu pristupa, bezbednost podataka je u skladu sa najvišim svetskim standardima.

Koji su minimalni sistemski zahtevi?

Stabilna internet veza i računar sa instaliranim web pretraživačem. Preporučena veličina ekrana za tablet računare jeste minimalno 9 inča sa rezolucijom od 1024x768 piksela.
Podržani web pretraživači: Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge i Safari