Škole (do 100 učenika)

310 RSD

mesečno/učenik*

Modul za vođenje evidencija o obrazovno-vaspitnom radu za osnovne i srednje škole.

• Dnevnik rada
  • Imenik i ocenjivanje
  • Automatski izveštaji
  • Štampanje svedočanstava
  • Administracija i zapisnici
  • Mogućnost izveštavanja kroz roditeljski portal
  • Obuka
  • Korisnička podrška

* za više od 100 učenika cena na upit

Postanite korisnik eŠkole

eŠkola je platforma namenjena za efikasno vođenje obrazovno-vaspitne evidencije, analitiku i izveštavanje o obrazovno-vaspitnom radu učenika, kao i za kvalitetniju i redovniju komunikaciju sa roditeljima.

Za više informacija kontaktirajte nas na

• Ugovor o korišćenju usluge se zaključuje na period od 12 meseci, odnosno na vreme trajanja jedne školske godine prema zvaničnom školskom kalendaru.
  • Ukoliko se ugovor o korišćenju usluge zaključi nakon početka školske godine, naknada se obračunava na temelju preostalog broja meseci do završetka školske godine.
  • Za ugovore koji su zaključeni tokom drugog polugodišta, a bez obzira u kojem mesecu su zaključeni, obračunaće se naknada za sve mesece od početka drugog polugodišta pa do kraja školske godine.
  • Naknada za korišćenje usluge se u svim slučajevima naplaćuje jednokratno za celokupan period korišćenja usluge.